Pomiń łącza nawigacji

HSS03 (1500 x 900 x 740) i HSS04 (2100 x 900 x 740)

stoły warsztatowe HSS03 i HSS04 w formie PDF

Profesjonalne stoły warsztatowe zaprojektowane specjalnie do stosowania w pracach wymagających dużych obciążeń. Wytrzymałe stoły ślusarskie. Rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że stoły znajdują zastosowanie w każdym miejscu pracy - na każdym stanowisku warsztatowym, mechanicznym, narzędziowym, remontowym, montażowym, kontrolnym i ślusarskim.

Charakterystyka wyrobów

  • Modułowa konstrukcja stołów warsztatowych pozwala na zamontowanie szafek z drzwiami lub szufladami oraz szuflad pod blatem, umożliwia optymalny dobór stołów w zależności od potrzeb stanowiska pracy.
  • Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania do stołów tylnego panelu - nadbudowy z tablicami perforowanymi, szafką narzędziową i modułem oświetleniowym, który może służyć jako ścianka narzędziowa do odwieszania bieżąco używanego wyposażenia, jako tablica do wymiany informacji, zawieszania dokumentów, rysunków wykonawczych, protokołów kontrolnych i innych niezbędnych w danym miejscu pracy.
  • Do każdej szafki z szufladami dołączany gratis jeden przybornik na drobne przedmioty i organizer z tworzywa sztucznego. Dostępne również, za dopłatą, podziałki do szuflad.
  • Szuflady standardowo zamykane centralnym zamkiem, blokującym wszystkie jednocześnie.
  • Opcjonalnie montowany system zamykania centralnego umożliwiający wysunięcie wyłącznie jednej szuflady – kolejną szufladę można wysunąć dopiero po wsunięciu poprzedniej.
  • System zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nie dopuszczając do przesunięcia środka ciężkości i przewrócenia całego stołu (opcja za dopłatą).
  • Elementy stołów warsztatowych, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu antykorozyjnym powierzchni, malowane są w technologii proszkowej, która obok walorów estetycznych pełni funkcję powłoki ochronnej.